
Eén prijs per kilogram wasgoed, all-in
Met Laundry Use kunt u industrieel wassen in uw eigen wasruimte waarbij u alleen betaalt voor gebruikt. Aan de hand van uw wensen en hoeveel u gaat wassen berekenen wij één prijs per kilogram. Deze prijs is inclusief alles wat u nodig heeft:
- de industriële wasserijapparatuur
- levering en installatie
- professioneel wasmiddel (aangesloten op een automatisch zeepdoseersysteem)
- 24/7-bereikbaarheid van onze klantenservice
- all-in 8-uurservice