Zo werkt professioneel wassen zonder investering

Laundry Use in een korte video

In deze video leggen wij u uit hoe u binnen uw bedrijf of zorginstelling gemakkelijk uw eigen wasserij kunt realiseren. 

1. Het bepalen wat u nodig heeft voor het wassen in eigen beheer

1. Het bepalen wat u nodig heeft voor het wassen in eigen beheer

Aan de hand van de hoeveelheid en type wasgoed dat u gaat wassen kan worden bepaalt wat nodig is om dit gemakkelijk in eigen beheer te gaan wassen. Samen met u kijken wij naar de benodigde:

  • professionele of industriële wasmachines, drogers, mangels etc;
  • zeepdoseersystemen; 
  • professionele wasmiddelen;
  • overige wasserijartikelen;
  • en meer... 
Deze punten samen met Laundry Use doorlopen?
Maak kennis met ons
2. Bedrag per kilogram wasgoed berekenen

2. Bedrag per kilogram wasgoed berekenen

Aan de hand van de geselecteerde wasserijapparatuur en toebehoren stellen wij samen met u het Laundry Use Abonnement samen. Daarin gaan wij voor u berekenen wat uw prijs per kilogram wasgoed is. U ontvangt dit bedrag in een overzichtelijke offerte inclusief alles wat u nodig bent binnen uw abonnement.

Lees hier meer over het Laundry Use Abonnement
3. Installatie wasserijapparatuur

3. Installatie wasserijapparatuur

Wij leveren en installeren uw machines op professionele wijze en geven instructies. Daarnaast voorprogrammeren wij de was- en droogprogramma's die perfect aansluiten bij uw wasgoed zodat u met één druk op de knop kunt wassen en drogen. Voorbeelden zijn aparte wasprogramma's voor bonte was of delicate was.
Lees meer over onze wasserijapparatuur
5. Einde looptijd abonnement?

5. Einde looptijd abonnement?

Is uw Laundry Use Abonnement ten einde gekomen? Dan kunt u ervoor kiezen om:

  • uw abonnement te verlengen en uw machines te behouden. U krijgt dan een korting tussen de 30 en 40% op uw prijs per kilogram; 
  • uw machines in te ruilen voor nieuwe machines. Deze zijn moderner en zuiniger dankzij nieuwe ontwikkelingen, waardoor u nog sneller en zuiniger kunt wassen tegen dezelfde prijs per kilogram.
Of geen van beide natuurlijk.

Heeft u nog vragen?

Ga naar veelgestelde vragen