Ben ik met een Laundry Use Abonnement niet duurder uit dan bij koop?

Wij geven u graag antwoord

Ben ik met een Laundry Use Abonnement niet duurder uit dan bij koop?

Ondanks de voordelen die Laundry Use u biedt, bent u over het algemeen niet duurder uit. De prijs per kilogram en daarmee het maandbedrag is namelijk gebaseerd op gebruikelijk servicekosten en wasmiddelen maar dan verpakt in het Laundry Use Abonnement. Benieuwd naar uw prijs per kilogram? Klik hier om deze door ons te laten berekenen.