
Eén prijs per kilogram
Geen investering, geen bedrag per maand, maar u ontvangt van ons een prijs per kilogram! Dit is de enige prijs die u betaalt voor uw Laundry Use Abonnement. Zo weet u wat het kost om één kilogram wasgoed en daarmee ook één wasbeurt te draaien; ideaal om een gewogen kostenvergelijking te maken met bijvoorbeeld een externe wasserij.